Дядя Жора вдруге одружився на своїй дружині в день їх 20-ї річниці весілля

Дядя Жора та його дружина Наталя Мічковська одружені вже 20 років. Відзначити порцелянове весілля закохані вирішили, влаштувавши гучне торжество. Подружжя повторили церемонію одруження і знову пообіцяли любити один одного і в горі, і в радості.

Дядя Жора вдруге одружився на своїй дружині в день їх 20-ї річниці весілля - today.ua

В особистому акаунті в Інстаграм відомий український шоумен опублікував серію фотографій, показавши знімки з розкішного торжества, що пройшло у Києві. Пост ведучий супроводжував забавним анекдотом:

Зустрічаються два старих друга на річниці весілля одного з них.

- Ну, і як тобі подружнє життя?

- Ну, як, пити не можна, палити не можна ...

- Напевно, шкодуєш?

- Ні! Шкодувати мені теж не можна ...

"У нас по іншому!) Мені можна все), - жартома зазначив Дядя Жора. - 20 років від дня нашого весілля !!! Аж не віриться, як швидко летить час. Загалом, ми з тобою молодці".

Подивитися цю публікацію в Instagram

Публікація від ДЯДЯ ЖОРА (@dyadya_jora)

Заміж вдруге за свого чоловіка Наталя виходила в білосніжному платті сорочкового типу від українського бренду одягу Massori. Дружина Дяді Жори розповіла, що їй пошили сукню за два дні до весілля, оскільки вона замовила його в останній момент, а наряд вона свій отримала за 15 хвилин до виходу. Образ нареченої завершила зачіска в стилі 30-х років: гладкий пучок, прикрашений цікавим аксесуаром.

На святі були присутні три дочки пари: Уляна, Устина і Аміна.

Нагадаємо, раніше в цьому році Дядя Жора переніс операцію на серці. Шоумен розповів, чому обрав оперативне втручання замість лікування таблетками.