Дженніфер Еністон розповіла, з яким чоловіком хоче зв'язати своє життя

Дженніфер Еністон у 2017 році розлучилася з другим чоловіком. Відтоді їй не вдалося знайти чоловіка своєї мрії. Ходили чутки, що американська актриса відновлювала роман то з одним своїм колишнім чоловіком, то з іншим.

Дженніфер Еністон розповіла, з яким чоловіком хоче зв'язати своє життя - today.ua

Але все це так і залишилося плітками преси. Про своє особисте життя 52-річна зірка розповіла особисто в інтерв'ю PEOPLE (The TV Show!) сама.

Цікаво те, що, за словами Дженніфер Еністон, вона більше не хоче себе пов'язувати з чоловіками, причетними до кінематографа. Мабуть, їй вистачило двох невдалих шлюбів з акторами: з 2000 по 2005 зірка серіалу "Друзі" була одружена з красунчиком Бредом Піттом, а з 2015 до 2017 - з Джастіном Теру. Дженніфер Еністон розповіла, з яким чоловіком хоче зв'язати своє життя На питання про те, чи готова вона пов'язати своє життя з людиною, яка не має відношення до кінематографу, актриса зазначила:

"Звичайно. Абсолютно. Я дуже сподіваюся, що це буде хтось не з представників цієї індустрії. Було б чудово".

Говорячи про те, як вона вважає за краще знайомитися, Дженніфер Еністон підкреслила, що сайти або додатки знайомств не для неї. Вона прихильниця традиційних способів.

Подивитися цю публікацію в Instagram

Публікація від Jennifer Aniston (@jenniferaniston)

"Наприклад, коли хтось запрошує тебе на побачення. Я б воліла саме такий спосіб. Я б хотіла знайти фантастичного партнера і просто жити приємним життям і веселитися один з одним. Це все, чого мені хочеться", - підкреслила артистка.

Нагадаємо, Дженніфер Еністон породила чутки про відновлення відносин з колишнім чоловіком.