Дженніфер Лопес і Бен Аффлек зізналися, як проведуть майбутні свята

Дженніфер Лопес і Бен Аффлек повідомили свої плани на майбутні свята. Стало відомо, що артисти, чиї відносини розвиваються дуже стрімко, хочуть відзначити День подяки і Різдво разом.

Дженніфер Лопес і Бен Аффлек зізналися, як проведуть майбутні свята - today.ua

Успішна американська співачка і актриса відмовилася від звичного життя заради кохання. Заради коханого чоловіка вона разом з дітьми переїхала в інше місто - Лос-Анджелес. Цікаво те, що відразу закохані жити разом не стали, Джей Ло підшукувала собі будинок поблизу, а Бен Аффлек виправдовувався тим, що хоче бути ближче до своїх дітей.

За словами джерела, Бен і Джен дуже щасливі. В інтерв'ю Entertainment Tonight інсайдер заявив: "Таке враження, що вони не розлучалися зовсім, але на цей раз у них все дійсно серйозно. Вони в усьому підтримують один одного". Закохані активно залучають своїх дітей у відносини. Троє спадкоємців Аффлека вже встигли полюбити свою мачуху, а близнята Джей Ло - вітчима. Дженніфер Лопес і Бен Аффлек зізналися, як проведуть майбутні свята

"Вони планують провести канікули разом з дітьми, а також здійснити романтичну поїздку тільки вдвох, - заявив інсайдер. - Вони хочуть бути разом весь час, тому майбутні важливі свята - а це День подяки і Різдво, вони проведуть разом зі своїми дітьми. Є ще дуже багато нюансів, які потрібно вирішити, тому вони знаходяться на стадії планування".

Цікаво, чи зможе зібратися за одним столом велика і дружна сім'я: Дженніфер Лопес і Бен Аффлек з дітьми, а також їх колишні партнери, співак Марк Ентоні і актриса Дженніфер Гарнер. Дженніфер Лопес і Бен Аффлек зізналися, як проведуть майбутні свята Нагадаємо, стало відомо, як діти і колишня дружина Бена Аффлека відносяться до його роману з Дженніфер Лопес.

ДЖЕРЕЛОfoxnews.com