Дженніфер Лопес отримала від Аффлека на день народження подарунок зі змістом

Бен Аффлек дійсно підготувався до дня народження своєї коханої. Актор заглянув до ювелірного майстра і попросив створити прикрасу, яку сам же і розробив.

Дженніфер Лопес отримала від Аффлека на день народження подарунок зі змістом - today.ua

Мабуть, пристрасний поцілунок і романтична відпустка - це не єдиний подарунок, який зробив голлівудський красень Джей Ло. У 52-й день народження американської співачки Бен підніс їй дещо ще.

З огляду на те, що Дженніфер Лопес може купити будь-яку прикрасу, яку їй тільки заманеться, американський актор вирішив підійти до цього питання творчо і надати подарунку сентиментального значення.

ІноЗМІ повідомляють, що Бен Аффлек заглянув до майстрів ювелірного бренду Foundrae і попросив створити для Джей Ло три підвіски, які символізують їх любов, але і нагадують про їхню здатність до змін і росту. Дженніфер Лопес отримала від Аффлека на день народження подарунок зі змістом Йдеться про амулети, два з яких символізують "стійкість" і "дикий, неприборканий дух". Також там є підвіска із зображенням квітів, які продовжують рости навіть в темряві, не дивлячись на негаразди. Але це не ніжні рослини, а троянди з шипами, що символізують ризик, який пара долає заради того, щоб бути разом.

Повідомляється, що вартість одного амулета обійшлася коханому Дженніфер Лопес три тисячі доларів, не рахуючи вартості ланцюжка.

Нагадаємо, Дженніфер Лопес носить милу іменну прикрасу в знак свого кохання до Бена Аффлека.