Дженніфер Лопес повеселилася на яхті Ріната Ахметова: фото розкішного будинку на воді

Дженніфер Лопес разом з Беном Аффлеком прекрасно провели час на розкішній яхті вартістю 130 мільйонів доларів, яка належить українському олігарху Рінату Ахметову. У Мережі з'явилися фото розкішних умов будинку на воді.

Дженніфер Лопес повеселилася на яхті Ріната Ахметова: фото розкішного будинку на воді - today.ua

85-метрова яхта, пришвартована на Французькій Рив'єрі біля узбережжя міста Сен-Тропе, стала прекрасним місцем, де змогли усамітнитися Джей Ло і Бен Аффлек. Парочка чудово провела час на водному транспорті, який може скласти конкуренцію багатьом розкішним садибам, де зупинялася пара.

В судні є 9 кают, які можуть розмістити 17 гостей. На кількох палубах можна знайти 6-метровий басейн, джакузі, простору їдальню, бар, барбекю і навіть кінотеатр. Дженніфер Лопес повеселилася на яхті Ріната Ахметова: фото розкішного будинку на воді Яхта належить відомому українському підприємцеві Рінату Ахметову, який зробив на судні ремонт в 2019 році і виставив його на продаж і під оренду. Дженніфер Лопес повеселилася на яхті Ріната Ахметова: фото розкішного будинку на водіДженніфер Лопес повеселилася на яхті Ріната Ахметова: фото розкішного будинку на воді Дженніфер Лопес і Бен Аффлек перестали приховувати свої стосунки, оскільки на день народження співачка опублікувала в своєму особистому акаунті в Інстаграм перше спільне фото з актором. Парочка була зображена за поцілунками на яхті. Також зірка підкорила публіку, похвалившись своєю надзвичайною фігурою в купальнику. 52-річній артистці можуть позаздрити навіть молоді дівчата.

Нагадаємо, Дженніфер Лопес в маленькій чорній сукні відсвяткувала день народження в Сен-Тропе з Беном Аффлеком.

ДЖЕРЕЛОdailymail.co.uk