Дженніфер Лопес продовжує зустрічатися з колишнім нареченим після розставання

Дженніфер Лопес і Алекса Родрігеса бачили разом в одному з ресторанів Лос-Анджелеса. Однак їхня зустріч не несла романтичний характер, а стосувалася виключно роботи й майбутнього їхніх дітей. Колишні закохані приїхали і поїхали із закладу окремо.

Дженніфер Лопес продовжує зустрічатися з колишнім нареченим після розставання - today.ua

Американська актриса і колишній бейсболіст, оголошуючи про розставання, повідомили, що вони планують залишитися добрими друзями, продовжувати спілкуватися і бачитися заради дітей, а також по роботі. І так, мабуть, воно і є. Адже, за інформацією зарубіжної преси, днями Джей Ло і Ей Род зустрілися ввечері в ресторані для спільної вечері в Лос-Анджелесі. Цікаво те, що місцем зустрічі пара обрала ресторан в готелі Bel-Air, де пройшло їхнє перше побачення.

За словами очевидців, зустріч зірок дійсно була схожа на робочі переговори.

"Вечеря не була схожа на романтичну зустріч", - говорить інсайдер.

Досі ходять чутки, що причиною розставання закоханих є відсутність довіри Дженніфер Лопес до нареченого. Після серії новин про те, що Алекс Родрігес зраджував їй, коли вона була на зйомках, похитнуло впевненість артистки в своєму обранцеві. Це також підтверджують слова друзів актриси, які описують ідеального чоловіка, якого хотіла б бачити поруч із собою Джей Ло.

Подивитися цю публікацію в Instagram

Публікація від Jennifer Lopez (@jlo)

"Вона хоче партнера, який буде готовий в неї інвестувати. А також того, кому вона зможе довіряти, навіть коли її коханого немає поруч", - говорить джерело.

Не дарма зірка фільму "Весільний переполох" цінує в чоловіках саме вірність. Мабуть, її не раз зраджували її обранці.

У будь-якому випадку їй є у кого шукати розради і підтримки. В першу чергу - це її діти, 13-річні близнюки Емма і Макс, які живуть з мамою. Колишній чоловік і батько її дітей, співак Марк Ентоні також дуже часто бачиться з Дженніфер Лопес і спілкується з нею.

Подивитися цю публікацію в Instagram

Публікація від Jennifer Lopez (@jlo)

Тим часом розставання з Алексом Родрігесом не може бути блискавичним, адже їхні діти дуже прив'язалися один до одного, а всі вони стали однією великою родиною. Нагадаємо, Дженніфер Лопес привітала дочку колишнього нареченого з днем народження, опублікувавши зворушливе фото.

ДЖЕРЕЛОpagesix.com