Дженніфер Лопес з рожевим волоссям здивувала схожістю з Кім Кардаш'ян

У своїй професійної діяльності Дженніфер Лопес постійно змінює образи. За свою кар'єру вона змінила величезну кількість зачісок, перепробувала різні перуки та образи. На новому фото з рожевим волоссям артистка нагадала телезірку Кім Кардаш'ян.

Дженніфер Лопес з рожевим волоссям здивувала схожістю з Кім Кардаш'ян - today.ua

У сучасному світі, коли пластична хірургія активно увійшла в наше життя, а також з'явилася можливість за допомогою ін'єкцій коригувати овал обличчя, форму вилиць, носа та губ, багато дівчат, та й знаменитостей стають схожими одна на одну.

Такого ж ефекту можна досягти за допомогою макіяжу, візуально скоригувавши контури обличчя. До мережі потрапило нове фото Дженніфер Лопес, на якому вона нагадала зірку реаліті-шоу "Родина Кардаш'ян". Фотографією поділився зірковий візажист Кріс Епплтон. Дженніфер Лопес з рожевим волоссям здивувала схожістю з Кім Кардаш'ян У кадрі американська співачка постала одягнена у світлу кофту та золотий ланцюжок на шиї. Найбільше уваги, звичайно ж, привернуло рожеве волосся виконавиці. Варто зазначити, що у такому вигляді зірка знялася для нової рекламної кампанії Coach, обличчям якою вона є. Також стиліст наніс їй яскравий макіяж з акцентом на очі та брови, а губи візуально збільшив за допомогою нюдового олівця та хайлайтера.

Нагадаємо, Дженніфер Лопес у трендовому костюмі в паєтках показала ідеальне вбрання для зустрічі Нового року.