Дженніфер Лопес в шкіряному вбранні похвалилася трендовим осіннім образом

Дженніфер Лопес не перестає радувати шанувальників своїми стильними образами. З шанувальниками зірка поділилася дуже цікавим прийомом, як можна стилізувати трендові шкіряні речі цієї осені.

Дженніфер Лопес в шкіряному вбранні похвалилася трендовим осіннім образом - today.ua

В особистому акаунті в Інстаграм успішна американська актриса і співачка опублікувала ролик, який підписала: "Осіння енергетика". У кадрі вона з'явилася в приголомшливому вбранні, який справив враження на її шанувальників.

У своєму образі Дженніфер Лопес поєднала вічну класику і базу, трендові речі, модний колір (шоколадний) і деталі гардероба, які притаманні її незмінному стилю. Наприклад, високі чоботи, облягаючі джинси, масивні окуляри і сережки-кільця стали самими пізнаваними і основними в гардеробі зірки.

У кадрі успішна артистка з'явилася в приголомшливому шкіряному комплекті коричневого відтінку - кейпі і спідниці-міді з завищеною талією. Її образ завершив базовий чорний гольф, високі шкіряні чоботи, сережки-кільця, окуляри і невелика сумочка. Волосся Дженніфер Лопес прибрала в гладкий хвіст на потилиці і нанесла яскравий макіяж.

"Королева", "Неперевершена", "Любов всього мого життя", "Подивіться на цю красиву дівчинку", "Ти виглядаєш так добре", - пишуть фоловери.

Нагадаємо, Дженніфер Лопес в короткому топі і спідниці похвалилася головною перевагою своєї фігури.