Дженніфер Лопес вразила ефектним декольте на червоній доріжці Met Gala

Дженніфер Лопес по праву завоювала звання однієї з найкрасивіших, ефектних і найбажаніших жінок в світі. У віці 52 років зірка виглядає не на один десяток років менше, знову зустрічається зі своїм коханим, з яким розлучилася близько 20 років тому, і вражає розкішною фігурою і молодим обличчям.

Дженніфер Лопес вразила ефектним декольте на червоній доріжці Met Gala - today.ua

Останні пару тижнів видалися для успішної американської співачки дуже насиченими. Спочатку вона блищала на Венеціанському кінофестивалі, де зробила перший офіційний вихід разом з Беном Аффлеком як пара, потім запалила на церемонії нагородження музичної премії, а зараз привела всіх у захват на Балу Інституту костюма.

Дженніфер Лопес прикрасила килимову доріжку Met Gala 2021 в чудовому вбранні. Цього року темою заходу стало "В Америці: модний лексикон", а в запрошеннях в графі дрес-код було відзначено "Американська незалежність". Знаменитості дуже постаралися, щоб впровадити надбання своєї країни в свої образи.

Джей Ло переодяглася в сексуальну ковбойшу, надівши розкішне темно-коричневе плаття з блискітками і пір'ям, зі шлейфом, високим розрізом до стегна, ефектним декольте і колоритним шкіряним поясом. Свій образ артистка завершила автентичними прикрасами: шкіряним чокером і металевим намистом, браслетами та ковбойським капелюхом. Також вона взяла накидку з пір'я, нібито зроблену з птиці. Дженніфер Лопес вразила ефектним декольте на червоній доріжці Met GalaДженніфер Лопес вразила ефектним декольте на червоній доріжці Met Gala Компанію на заході їй склав її коханий. Перед фотографами Дженніфер Лопес і Бен Аффлек навіть злилися в пристрасному поцілунку.

Нагадаємо, нестаріюча Дженніфер Лопес вразила публіку в мініспідниці і трендовому топі на MTV Video Music Awards 2021.