Дженніфер Лопес вперше назвала причину розставання з Беном Аффлеком

Майже 20 років тому у Дженніфер Лопес та Бена Аффлека був бурхливий роман. Тоді вони були ще дуже молоді і не змогли впоратися з загальним тиском. Відносини відомої голлівудської пари проіснували два роки, закохані навіть повідомили про заручини, але до весілля так і не дійшло. Через майже два десятиліття актриса вперше розповіла, що стало причиною їх розставання.

Дженніфер Лопес вперше назвала причину розставання з Беном Аффлеком - today.ua

Коли навесні 2020 року Дженніфер Лопес та Бен Аффлек відновили романтичні стосунки, мільйони їхніх шанувальників завмерли в очікуванні. Немає жодних сумнівів, що цього разу казка закінчиться чудовим фіналом, і ми побачимо, як виконавиця йде під вінець. Зараз між ними міцні та довірчі відносини, вони стали старшими і розумнішими.

В інтерв'ю Дженніфер Лопес розповіла, що на початку 00-х обстановка сильно розжарилася, коли вона зустрічалася з Беном Аффлеком. На свою адресу вона чула чимало критики та навіть расистських висловлювань.

"Це було жорстоко. І це одна з тих причин, чому ти зариваєшся глибоко в собі, щоб не зупинятися, а рухатися далі. Ми з Беном були такі закохані, це був один із найщасливіших етапів у моєму житті. Але нас так критикували, що це просто зруйнувало наші відносини зсередини. Ми були надто молоді, щоб розуміти, що справді важливо у цьому житті", - зазначила Дженніфер Лопес.

Дженніфер Лопес вперше назвала причину розставання з Беном Аффлеком Також зірка наголосила, що якби ні вона, ні Бен не були б впевнені у щасливому фіналі, вони не починали б стосунки зараз через стільки років.

"Ми відчуваємо, що те, що ми знову знайшли, набагато важливіше. І те, як ми це захищаємо, і як ми живемо: чим ділитися, чим не ділитися (з публікою) – це баланс, який ми маємо зараз. Досвід ьі мудрість, які ми здобули за минулі роки", - наголосила співачка.

Нагадаємо, Дженніфер Лопес у білому мереживному платті прикрасила з Беном Аффлеком килимову доріжку - як наречений та наречена.