DZIDZIO не такий, яким здається: співачка SLAVIA розповіла правду про сімейне життя з артистом

Епатажний український виконавець DZIDZIO здається своїм шанувальникам добрим і милим хлопцем. Але колишня дружина артиста - співачка SLAVIA зовсім іншої думки. Дівчина розповіла правду про сімейне життя з музикантом.

DZIDZIO не такий, яким здається: співачка SLAVIA розповіла правду про сімейне життя з артистом - today.ua

За словами Ярослави (справжнє ім'я співачки SLAVIA), DZIDZIO не давав їй розвивати свою сольну кар'єру. Музикант наполягав на тому, щоб дружина сиділа вдома і займалася побутовими справами. Ярославі навіть не дісталося другорядної ролі у фільмі Михайла Хоми, оскільки він ретельно захищав її від шоу-бізнесу. DZIDZIO відповідав дружині, що в його кінострічці повинні брати участь тільки професійні актори.

Ярослава вирішила не здаватися і записалася до школи акторської майстерності, саме там дівчина почала усвідомлювати, що у неї є власні мрії, цілі і амбіції. У якийсь момент SLAVIA зрозуміла, що чоловік стає на заваді її розвитку, тому і почала замислюватися про розлучення з DZIDZIO. DZIDZIO не такий, яким здається: співачка SLAVIA розповіла правду про сімейне життя з артистом Тема особистої свободи все більше цікавить Ярославу, в своєму Інстаграм співачка часто публікує сміливі пости про незалежність. SLAVIA впевнена, що в Україні скоро виросте нове покоління, якому буде все одно на думку оточуючих, воно буде розвиватися і йти до своїх власних цілей.

Нагадаємо, що сам DZIDZIO після розлучення з дружиною не особливо сумує. Артист відмінно провів час з легендарної української актрисою і подарував їй розкішний букет ніжних півоній.