DZIDZIO показав свою елітну квартиру вартістю понад мільйон гривень

DZIDZIO, що народився у Львівській області, вже давно живе і працює в українській столиці. Артист мріяв про власне житло, яке було б недалеко від роботи, але при цьому і було оточене природою. І йому дійсно вдалося знайти таке місце.

DZIDZIO показав свою елітну квартиру вартістю понад мільйон гривень - today.ua

В особистому акаунті в Інстаграм Михайло Хома опублікував серію фотографій, показавши, як виглядає його розкішне житло. Квартиру успішний виконавець придбав в спеціальному комплексі на три поверхи. Собі нерухомість артист взяв на першому поверсі.

"Два роки тому я купив дуже красиву квартиру, з вікон якої відкривається вода, гори і мій улюблений захід. Коли шукав, то перебрав багато варіантів, хотів поєднати роботу в Києві і життя серед природи", - зазначив DZIDZIO.

DZIDZIO показав свою елітну квартиру вартістю понад мільйон гривень У публікації (гортай карусель) музикант опублікував відео, показавши вид на воду і гори, що відкривається з просторого скляного балкону. Кругом ще йде будівництво, але кілька будинків вже готові.

Подивитися цю публікацію в Instagram

Публікація від DZIDZIO (@dzidzio)

Обстановку всередині своєї квартири Михайло Хома показувати не став, однак опублікував вид нульового поверху. DZIDZIO показав свою елітну квартиру вартістю понад мільйон гривень Цікаво те, що на публікацію співака відреагувала його колишня дружина. Ексзакохані досить скандально розлучалися, винісши сварку з хати. Але, мабуть, парочці вдалося налагодити відносини, оскільки на публіці вони поводяться дуже стримано.

"Я закохалася в це місце з першого погляду. Спасибі, Михайло, що здійснив мою мрію", - зазначила в коментарі Ярослава Хома. А DZIDZIO їй відповів: "Це місце тобі дуже йде".

Нагадаємо, DZIDZIO не такий, яким здається. Колишня дружина артиста, співачка SLAVIA розповіла правду про сімейне життя з артистом.