DZIDZIO підкорив українців виконанням гімну на матчі збірної України

Успішний український співак DZIDZIO співає різні смішні пісеньки, на кшталт "Я і Сара" або "Павук". Але, як і Оля Полякова, яка виконує попсу з оперним голосом, Михайло Хома володіє прекрасним, сильним і приємним тембром. Це він довів вчора на матчі збірної України проти збірної Боснії та Герцеговини у Львові.

DZIDZIO підкорив українців виконанням гімну на матчі збірної України - today.ua

Відомий музикант зняв весь свій антураж - яскраві вбрання, кричущі капелюхи і окуляри, з'явившись на стадіоні біля українського прапора в чорній сорочці і смокінгу.

"Тільки вперед. Слава Україні", - зазначив в особистому акаунті в Інстаграм Михайло Хома.

Артист справив незабутнє враження на своїх численних шанувальників. Багато з них були здивовані, з якою віддачею і завзятістю виконав національний гімн DZIDZIO. У коментарях підписники розсипалися в компліментах і подяці.

"Можна відразу давати 1 місце "За краще виконання державного гімну України". Ось це я розумію рівень! Низький уклін за такий виступ. Пишаємося", "Це було круто", "Просто неймовірно", "Найкраще виконання гімну. Голосище огого", "Якщо б наші так грали, як ви співаєте", "Неймовірно", "Мурашки, ще й серйозний, в строгому костюмі, просто браво", - пишуть фоловери.

Нагадаємо, DZIDZIO поділив майно з колишньою дружиною: з чим залишилася Slavia після розлучення.