DZIDZIO зізнався, що залишив колишній дружині після розлучення

DZIDZIO, він же Михайло Хома, і SLAVIA, вона ж Ярослава Хома, розлучилися восени 2020 року. Розставання подружжя було оповите скандалами і невтішними коментарями на адресу один одного. Але в підсумку парочці вдалося розбігтися полюбовно. Як справжній чоловік співак залишив своїй колишній дружині все.

DZIDZIO зізнався, що залишив колишній дружині після розлучення - today.ua

Разом Михайло і Ярослава Хома прожили 20 років та нажили багато спільного майна, однак, не обзавелися дітьми.

"Ми майно поділили. Ну як, ми його не поділили. Я просто віддав все Славі. Я вчинив так, як повинен був вчинити чоловік. Ця квартира, яка залишилася у Слави, вона дуже красива. Ну, я і подумав, навіщо ділити собаку навпіл. Це не добре, тому я вирішив її подарувати", - зазначив музикант.

DZIDZIO зізнався, що залишив колишній дружині після розлучення Розкішне житло DZIDZIO знаходиться в селі Погірці в мальовничому куточку біля озера, в кружлянні лісу під Києвом. У просторій квартирі на першому поверсі кілька кімнат з вікнами на всю стіну і просторий скляний балкон. За інформацією, ціни в цьому комплексі стартують від 2,13 мільйона гривень за однушку до 5,07 мільйона гривень за трьошку. DZIDZIO зізнався, що залишив колишній дружині після розлучення Нагадаємо, нещодавно DZIDZIO показав свою елітну квартиру під Києвом, заявивши, що давно мріяв про таке житло.

ДЖЕРЕЛОtsn.ua