Ефектне міні: Катя Осадча засвітила стрункі ніжки у блискучій сукні

Катя Осадча неймовірно швидко набула форми після народження сина. 19 грудня 2021 року 37-річна незмінна ведуча програми "Світське життя" народила свою третю дитину. За кілька днів вона повернулася до роботи, а за місяць вже радувала фанатів знімками в купальнику.

Ефектне міні: Катя Осадча засвітила стрункі ніжки у блискучій сукні - today.ua

Зараз Катя Осадча разом із чоловіком зайняті на зйомках нового сезону вокального проєкту "Голос країни". На зйомках знаменитість часто змінює вбрання, що підкреслює її струнку модельну фігуру.

В Інстаграм-сторіз із шанувальниками Катя Осадча поділилася фото залаштунками. У кадрі мати трьох синів постала у вбранні неймовірної краси. Її вибір упав на крихітну, коротку блискучу сукню фіолетового кольору, з цікавою лінією декольте та квіткою на талії. Її образ завершило красиво уложене волосся, злегка підкручене біля обличчя та на кінцях, а також вечірній макіяж з акцентом на очах. Ефектне міні: Катя Осадча засвітила стрункі ніжки у блискучій сукні Атмосферним знімком у власному мікроблозі поділився й чоловік Каті Осадчої. У кадрі постали ведучі, а також зіркові тренери проєкту – Надя Дорофєєва, Потап та Оля Полякова. Ефектне міні: Катя Осадча засвітила стрункі ніжки у блискучій сукні

"От таким має бути настрій", - наголосив Юрій Горбунов під фото.

Нагадаємо, Катя Осадча показала рідкісне фото зі святкування дня народження Тіни Кароль.