Єфремова чекає швидкий зліт кар'єри: смертельне ДТП послужило піаром для актора

Російський актор Михайло Єфремов, який перебуваючи в стані сильного алкогольно-наркотичного сп'яніння збив на смерть кур'єра Сергія Захарова, має всі шанси відродити свою кар'єру. Таку думку висловив адвокат актора Ельман Пашаєв.

Єфремова чекає швидкий зліт кар'єри: смертельне ДТП послужило піаром для актора - today.ua

Пашаєв вважає, що Михайло Єфремов після завершення судового процесу не буде встигати відбиватися від пропозицій знятися в кіно або зіграти знакову роль в театрі. «У нього все набагато краще буде, більше буде пропозицій», - заявив Ельман Пашаєв про своє бачення майбутнього відомого актора і свого підопічного.

Крім того, адвокат сказав, що з самого першого дня після того фатального дня, коли Михайло Єфремов на своєму джипі виїхав на зустрічну смугу і зіткнувся з машиною Сергія Захарова, актор і не мріяв про поблажливість суду. За словами Пашаєва, Єфремов знав і не раз говорив, що вирок буде суворим, а в тюрму він потрапить надовго. Єфремова чекає швидкий зліт кар'єри: смертельне ДТП послужило піаром для актора Зате про родичів загиблого кур'єра Сергія Захарова адвокат Єфремова відгукнувся вкрай непривабливо. Пашаєв вважає, що вони не повинні були брати участь в телешоу, поки тіло їх близької людини «лежало в морозильній камері».

Нагадаємо, 8 червня позашляховик Jeep Grand Cherokee, за кермом якого знаходиться в стані сильного алкогольного сп'яніння актор Михайло Єфремов, в центрі Москви і зіткнувся з фургоном Lada. Водій фургона - 57-річний Сергій Захаров отримав важкі травми, через кілька годин він помер в лікарні.

Остаточний вирок у справі смертельному ДТП винесуть 8 вересня 2020 року. Михайло Єфремов, який відмовився визнавати свою провину, буде відповідати за законом РФ за скоєний нею злочин.