Екс-тренер “Зважені та щасливі“ Аніта Луценко розповіла, чому приховує чоловіка і доньку від публіки

Автор: Шевченко Лилия

Екс-тренер шоу «Зважені та щасливі» Аніта Луценко в інтерв'ю, яке вона дала Маші Єфросиніній, розповіла про свої страхи, про раніше пережиту зраду і про те, чому приховує від шанувальників чоловіка і дочку Мію.

Екс-тренер “Зважені та щасливі“ Аніта Луценко розповіла, чому приховує чоловіка і доньку від публіки - today.ua

Маша Єфросиніна та Аніта Луценко встигли обговорити безліч цікавих тем, тренер з фітнесу зізналася, що в минулому пережила зраду коханої людини. За словами Луценко, вона в телефоні коханого виявила доказ його зради, але замість того, щоб сказати йому «до побачення», вона сильно переживала і хвилювалася.

Аніта Луценко розповіла також про небезпеку, яку таїть в собі публічність. Після того, як зоряний тренер дозволила журналістам провести зйомки в її будинку, його обікрали невідомі.

Популярні зараз

В Україні поліцейські почали примусово доставляти водіїв до ТЦК

У Міноборони повідомили, хто з чоловіків першочергово отримає повістки до ТЦК

Renault Duster в Україні не зміг конкурувати з Honda X-NV

Військовозобов'язаних чоловіків з 17 липня штрафуватимуть за помилки ТЦК: роз'яснення юриста

Що стосується абсолютної непублічності чоловіка і дочки, Аніта Луценко зізналася, що як тільки публікувала фото Мії в Мережі, малятко відразу занедужувала. Закономірність повторювалася часто, що наштовхнуло Аніту на думку, що публіці дівчинку краще не показувати.

Одного разу Аніта Луценко планувала зі своїм чоловіком Олександром знятися для українського глянцю «Viva!», Проте зйомки були зірвані. «Він не хоче цього. Там щось [дочка] Мія в черговий раз захворіла, він сказав: "Давай ось без цього всього!"- розповіла відомий український фітнес-тренер.

Підпишіться на Today.ua, щоб бути в курсі останніх новин:

Відзначимо, що Аніта Луценко професійно займається аеробікою і фітнесом, багаторазово ставала чемпіонкою України, також вона срібна чемпіонка Європи зі спортивної аеробіки.

Нагадаємо, раніше український співак Олександр Пономарьов вперше розповів публічно про зради екс-дружини Олени Мозгової.