Учасник “Холостячка-2“ зізнався, хто із претендентів на серце Злати Огневич пройде у фінал

До фіналу романтичного проєкту "Холостячка-2" ще далеко, але до мережі вже просочилася інформація про те, хто ж пройде у фінал шоу, у боротьбі за серце Злати Огневич. Колишній учасник назвав імена основних переможців.

Учасник “Холостячка-2“ зізнався, хто із претендентів на серце Злати Огневич пройде у фінал - today.ua

Персональний тренер з плавання Ігор Присяжнюк пішов із реаліті-шоу у другому випуску, не прийнявши у співачки бутоньєрку. Ексучасник "Холостячка-2" зізнався, що лише хотів познайомитися з артисткою. При цьому він уже встиг придивитися до своїх конкурентів і зробити свої висновки щодо того, хто ж опиниться у фіналі проєкту.

На думку Ігоря Присяжнюка, найбільше шансів пройти у фінал "Холостячка-2" у бізнесмена, власника клінінгової компанії Дмитра Шевченка та у розкрученого психолога Романа Свечкоренка.

"На мою суб'єктивну думку, у фіналі могли б бути Дмитро та Роман", - каже Присяжнюк.

Учасник “Холостячка-2“ зізнався, хто із претендентів на серце Злати Огневич пройде у фінал Цілком можна вірити в його слова, адже саме Діма та Рома – головні фаворити шоу на сьогодні. Перший поцілунок на проєкті Злата Огневич подарувала саме Шевченку, а також неодноразово виявляла свою зацікавленість до Свечкоренка.

Нагадаємо, Роман пішов із реаліті у шостому випуску, оскільки співачка дізналася, що психолога ще офіційно не розлучений. Вона дала йому шанс врегулювати всі питання та повернутися до проєкту. Навряд він відмовиться від такої можливості. Учасник “Холостячка-2“ зізнався, хто із претендентів на серце Злати Огневич пройде у фінал Нагадаємо, "Холостячка-2" Злата Огневич породила чутки про заручини після зйомок у шоу.