Ектор з “МастерШеф“ показав, як він виглядав в 19 років

Відомий український шоумен Ектор Хіменес-Браво здивував шанувальників рідкісним архівним фото. Підписникам колумбійський ресторатор показав, як він виглядав у віці 19 років. Багато хто прийшов до висновку, що вік пішов йому на користь.

Ектор з “МастерШеф“ показав, як він виглядав в 19 років - today.ua

В особистому акаунті в Інстаграм незмінний ведучий шоу "МастерШеф" опублікував знімок, якому понад 30 років. У кадрі зображений милий колумбійський хлопчик, якому щойно виповнилося 19 років. Він одягнений в сорочку, чорну кофту і светр в цікавий малюнок. В юному віці Ектор Хіменес-Браво носив високу зачіску.

"Привіт з 1991 року. Побачив фото Гордона. Приймаю цей флешмоб! Подивимося, як ми змінилися за стільки років, а ніби пройшов один день, так? Як кажуть - люди, як вино, з віком тільки краще", - зазначив в публікації кулінар .

Шанувальниці погодилися з Ектором, що вік дійсно йому до лиця, а інші відзначили, що ресторатор хороший і тоді, і зараз. Фанатки обсипали зірку компліментами в коментарях.

"Ектор красень в юності і зараз неймовірно харизматичний", "А мені зараз подобається Ектор, вік навпаки прикрашає, ви маєте рацію, люди як вино з віком тільки краще", "Який гарненький на фото", "Гарний хлопець! Колись був чорнявий", "Kрасив, і тоді, і зараз", "Який гарний, в зараз по-дорослому гарний", - пишуть фоловери.

Нагадаємо, Ектор Хіменес-Браво повністю роздягнувся, прикривши найпотаємніше місце кавуном: "Готовий заради роботи на багато".