Олена Кравець зізналася, чому не змогла відзначити свій ювілей

Олена Кравець зі студії "Квартал 95" у перший день Нового року відзначила ювілей. Успішній українській акторці виповнилося 45 років. 1 січня артистка планувала відсвяткувати галасливо у колі рідних та друзів, але її планам не судилося збутися.

Олена Кравець зізналася, чому не змогла відзначити свій ювілей - today.ua

В особистому акаунті в Telegram-каналі Олена Кравець розповіла, що в день її народження діти злягли з температурою, і зірковій матусі довелося доглядати двійнят Катю та Ваню. До того ж багато друзів роз'їхалися на відпочинок, та й вона була не готова до свята після безсонної новорічної ночі, яку вона провела за роботою.

"Того дня (1 січня) я впіймала себе на думці, що така вимушена "неможливість" свята мене зовсім не засмучує. Навіть навпаки... Я була спокійна, поїла дітей чаєм, вимірювала температуру, чистила мандаринки, дивилася кіно з чоловіком і відповідала на вітальні SMS та дзвінки... Така суєта-домашня і дуже зрозуміла, знаєте?І думок про те, що це ж "ювілей, ууу!!!" (читати страшним голосом) зовсім не було, - зауважила Олена Кравець.- Як і очікувалося, світобудова стала грати зі мною в цю гру і підкидати цікаве всяке на тему віку та ставлення до нього".

Олена Кравець зізналася, чому не змогла відзначити свій ювілей Нагадаємо, Олена Кравець із “Квартал 95“ зізналася в недоліку характеру, за який їй дуже соромно