Олена Зеленська з незвичайним декольте викликала фурор на публіці

Найстильніша перша леді України Олена Зеленська в черговий раз продемонструвала своє почуття стилю. На заході, присвяченому 30-річчю створення українського Національного олімпійського комітету, вона з'явилася в приголомшливому образі.

Олена Зеленська з незвичайним декольте викликала фурор на публіці - today.ua

Раз у раз дружина українського президента демонструє ділові образи, які підходять під дрес-код першої леді, в які вона вносить нотку власного стилю. Не забуває Олена Зеленська про тренди, сучасні силуети і родзинку в своєму образі.

На святковому заході з нагоди 30-ї річниці створення НОК, яке відбулося в Національному палаці мистецтв "Україна", дружина Володимира Зеленського з'явилася в дуже стильному чорному костюмі. Дружина політика віддала перевагу трендовим довгим штанам вільного крою, нюдовому топу, а також подовженому піджаку з цікавою лінією декольте, що ніби створює хвилю. Образ вона завершила босоніжками на високих підборах.

Волосся перша леді уложила в елегантну зачіску, підкрутивши його в м'які локони, а в макіяжі підкреслила свою натуральну красу. Олена Зеленська з незвичайним декольте викликала фурор на публіці На заході український президент заявив, що в Україні будуть реалізовані програми, які дадуть можливість створити надійну спортивну інфраструктуру і гідні умови для тренувань і підготовки українських спортсменів. Володимир Зеленський поскаржився на те, що через недостойні умов, зірки спорту змушені виїжджати з країни.

"Я дуже хотів би це змінити, хотів, щоб українські спортсмени відчували себе на п'єдесталі пошани завжди, а не три хвилини раз в чотири роки. Щоб ніхто не мав права цькувати їх в соцмережах. Щоб вони відчували повагу", - зазначив президент України.

Нагадаємо, Олена Зеленська зробила стильну зачіску і вразила зовнішнім виглядом.