Олена Зеленська з пишною укладкою та у шовковій сукні викликала фурор на нових фото

Олена Зеленська не просто так здобула титул найстильнішої першої леді України. Її елегантність, краса та почуття стилю дуже полюбилися українцям, і кожен образ дружини Володимира Зеленського збирає величезну кількість компліментів.

Олена Зеленська з пишною укладкою та у шовковій сукні викликала фурор на нових фото - today.ua

У Мережі з'явилися нові фотографії Олени Зеленської. Перша леді України взяла участь у фотосесії для найвідомішого модного глянцю Vogue UA. Також дружина політика дала інтерв'ю, розповівши про соціальний проєкт "Без обмежень", у рамках якого громадськість знайомитимуть з українськими атлетами, героями Паралімпіади у Токіо.

У кадрі дружина наймолодшого українського президента постала у блискучому та дуже дорогому образі. Олена Зеленська одягла шовкову сукню Prada з елегантними рукавами, акцентом на талії та краваткою, подовжений вовняний піджак від Dolce & Gabbana, а також чарівні туфельки Jimmy Choo в стилі ретро. Олена Зеленська з пишною укладкою та у шовковій сукні викликала фурор на нових фото Стилісти дуже красиво уклали волосся першої леді, додавши корінню об'єму і завив локони в легкі хвилі. У макіяжі візажисти лише наголосили на природній красі дружини Володимира Зеленського. Олена Зеленська з пишною укладкою та у шовковій сукні викликала фурор на нових фото

"Все добре. І красива, і ділова!", "Малишка на мільярд", "Наша леді розумниця і красуня", "Найкраща перша леді", "Ну дуже мила і красива", - захоплюються шанувальники.

Нагадаємо, Олена Зеленська у костюмі неймовірної краси з вишивкою на грудях підкорила елегантністю.