Олена Зеленська зробила трендове у 2021 році фарбування волосся

Олену Зеленську вже давно називають найстильнішою та найкрасивішою першою леді України. Дружина президента у своїх образах дотримується ділового стилю, проте її вбрання завжди трендове та цікаве. Її луки можна розглядати годинами, вишукуючи різні деталі зі змістом: наприклад, вишиті колоски, елегантні брошки, нехитрі вирізи та скромні розрізи.

Олена Зеленська зробила трендове у 2021 році фарбування волосся - today.ua

У Мережі з'явилося фото наймолодшої першої леді України, зроблене під час першого саміту перших леді та джентльменів у Києві, 23 серпня 2021 року. У кадрі Олена Зеленська постала у розкішному вбранні. Вона обрала кремовий костюм, що складається з широких штанів зі стрілками та подовженого двобортного піджака з одним лацканом, а образ завершили нюдові туфлі на підборах та елегантна брошка у вигляді орнаменту вишиванки.

Олена Зеленська уложила локони в елегантну зачіску: злегка підкручене волосся вона прибрала назад, випустивши пару передніх пасмів обрамляти обличчя. Дружина українського президента зробила трендове у 2021 році фарбування, а саме висвітлила пасма біля обличчя. Такий прийом є не тільки дуже популярним, але й візуально надає зовнішності свіжості та скидає пару років.

"Шикарна зачіска у вас, Олена", "Така красива", "Наша королева", "Найрозумніша, найкрасивіша і все робить правильно", "Наша леді красуня і велика розумниця", - пишуть шанувальники.

Нагадаємо, у Мережі активно обговорюють нове фото Володимира Зеленського із сумними очима та сивиною на скронях.