Олена Зеленська в чорно-жовтому вбранні підкорила новим виходом у світ

Олена Зеленська з'явилася на офіційному заході, організованому нею як першої леді України. Дружина президента виглядала чудово і в черговий раз зачарувала публіку не тільки своєю променистою усмішкою, але і прекрасним нарядом.

Олена Зеленська в чорно-жовтому вбранні підкорила новим виходом у світ - today.ua

У Мережі з'явилися фотографії дружини глави держави із зустрічі з представниками ЗМІ в рамках Міжнародного дня загального доступу до інформації. Олена Зеленська мала приголомшливий вигляд в красивому чорному костюмі: широких довгих штанах і подовженому жакеті. Перша леді України показала, як можна додати грайливості в класичний офісний стиль. Для цього вона наділа чорну елегантну блузу в яскравий жовтий принт. Також дружина Володимира Зеленського прикрасила кишеню жакета цікавою золотою брошкою. Її образ завершили туфлі-човники на високих підборах, розслаблена зачіска і природний макіяж.

"Ми презентували новий продукт – "Довідник безбар’єрності". Це проєкт з відкритим кодом, і кожен з нас може доповнювати та удосконалювати його. Наразі він доступний в електронній версії, а наступного року ми хочемо представити велику книгу, у якій розкриємо нові смисли. Ми створювали цей довідник, щоб зафіксувати норми безбар’єрності та сформувати гід з коректного спілкування", - зазначила Олена Зеленська.

Перша леді висловила надію, що для кожного з нас безбар'єрність вже стала необхідною суспільною нормою, оскільки подолати перешкоди в такому випадку буде набагато легше.

Нагадаємо, Володимир Зеленський показав свого домашнього вихованця - білосніжну швейцарську вівчарку.