Олена Зеленська в картатому піджаку здивувала витонченим осіннім образом

Чарівна дружина президента України славиться своєю любов'ю до різного роду жіночих піджаків. У гардеробі першої леді дуже багато костюмів з цим зручним і практичним предметом одягу. Але цього разу Олена Зеленська все ж зуміла здивувати вибором наряду.

Олена Зеленська в картатому піджаку здивувала витонченим осіннім образом - today.ua

Перша леді України відвідала фестиваль юних митців "NEOсвітній Арсенал". На заході Олена Зеленська з'явилася в стильному осінньому образі, який складався зі штанів і водолазки чорного кольору, а також лаконічного піджака в тонку клітку.

Модний образ Олена Зеленська доповнила чорними туфлями, невеликою сумочкою коричневого кольору і чорної захисною маскою. Відзначимо, що подовжений картатий жакет - це один з головних трендів сезону осінь-зима 2021 року. Олена Зеленська в картатому піджаку здивувала витонченим осіннім образом

"NEOсвітній Арсенал" - цікаві враження, викликані темою "Різні разом". Мені особисто вона відгукується дуже потужно. Через культуру, науку, мистецтво і технології організатори ставлять питання різноманітності і співіснування різниць", - поділилася Олена Зеленська враженнями про фестиваль в своєму Інстаграм.

Фестиваль "NEOсвітній Арсенал" проходить в столичному "Мистецькому Арсеналі". Захід стартував 30 вересня і триватиме до 3 жовтня 2021 року.

Нагадаємо, Олена Зеленська зачарувала українців новим портретним фото, для якого перша леді позувала в жакеті смарагдового кольору.