Олена Зеленська у костюмі-кімоно захопила вибором нового вбрання

Сьогодні, 30 листопада, відбувся 10 Форум розвитку громадянського суспільства, на якому виступила Олена Зеленська. Перша леді України порушила дуже важливу тему волонтерства, а також вразила вибором свого вбрання.

Олена Зеленська у костюмі-кімоно захопила вибором нового вбрання - today.ua

На заході екссценарист студії "Квартал 95" з'явилася у чудовому темно-сірому костюмі-кіномо: піджаку без лацканів на запах та довгій спідниці.

Також вона одягла елегантну сіро-блакитну сорочку, яка дуже вигідно виглядала у зоні декольте. Образ першої леді України завершив червоний манікюр, стримані трендові аксесуари, уложене на бік трохи підкручене волосся та акуратний макіяж. Олена Зеленська у костюмі-кімоно захопила вибором нового вбранняОлена Зеленська у костюмі-кімоно захопила вибором нового вбрання

"Кожен 10-й, хто поспішає на роботу та з роботи, їде поряд у транспорті, – волонтер. Тобто знаходить час та сили робити щось безкоштовно для суспільства. Рятує. Годує. Вчить та консультує тих, кому потрібна порада. Просто допомагає фізично там, де в когось не вистачає сил. Це і є громадянське суспільство, де кожному – не байдуже, нічия хата не скраю. Де кожен може долучитися до змін, а не чекати, доки їх зробить хтось інший", - зазначила Олена Зеленська у своїй заяві.

Нагадаємо, Олена Зеленська у костюмі Шерлока Холмса вразила незвичайним вбранням.