Олена Зеленська в костюмі Шерлока Холмса вразила незвичайним вбранням

Олена Зеленська не перестає дивувати своїм сміливим вибором в одязі. Перша леді України виступила на Тижні інклюзивності та різноманітності, поспілкувавшись із роботодавцями, які наймають співробітників незалежно від їхнього фізичного стану, віку та статі.

Олена Зеленська в костюмі Шерлока Холмса вразила незвичайним вбранням - today.ua

На заході дружина українського президента з'явилася у досить нестандартному образі. Олена Зеленська одягла костюм-трійку у сіро-коричневу клітинку: широкі штани, жилетку та піджак, доповнивши вбрання нюдовими туфлями на підборах та білою сорочкою. Таке вбрання нагадало костюм Шерлока Холмса, який, як відомо, віддавав перевагу англійській клітині.

Свій образ перша леді України завершила акуратно уложеним волоссям на косий проділ та стриманими аксесуарами. Також вона носила чорну маску для обличчя. Олена Зеленська в костюмі Шерлока Холмса вразила незвичайним вбраннямОлена Зеленська в костюмі Шерлока Холмса вразила незвичайним вбранням

"Кожен з нас бачив ці таблички в маркетах: "Вас обслуговує касир із порушеннями слуху". Та багато хто їх навіть не помічає – адже порозумітися виходить без зайвих слів, достатньо усмішки. Коли вперше такі таблички й працівники почали з’являтися, подумала: як це круто, коли таких людей беруть на роботу, де вони на своєму місці, відкриті світові, а світ відкритий їм. І які молодці роботодавці, що втілюють це", - зазначила перша леді Олена Зеленська.

Нагадаємо, Олена Зеленська у пальті та з хусткою на плечі підкорила елегантним чином.