Олена Зеленська у червоному костюмі з елегантною брошкою з'явилася на публіці

Олена Зеленська з'явилася на публіці під час Всеукраїнського Форуму "Україна 30. Саміт ДІТИ" за підтримки Дитячого Фонду ООН (ЮНІСЕФ). Для виступу на публіці перша леді України обрала дуже яскраве та елегантне вбрання. У такому вигляді дружина українського президента просто не могла залишитись непоміченою.

Олена Зеленська у червоному костюмі з елегантною брошкою з'явилася на публіці - today.ua

43-річна дружина політика одягла червоний оверсайз костюм: широкі довгі штани з високою посадкою, подовжений піджак, який вона прикрасила елегантною брошкою. Вбрання перша леді України доповнила нюдовою шовковою блузою, застебнутою на всі гудзики, та туфлями-човниками на високих підборах.

Волосся Олена Зеленська прибрала в красиву зачіску, випустивши пару передніх пасм обрамляти обличчя, а також нанесла природний макіяж, підкресливши очі. Олена Зеленська у червоному костюмі з елегантною брошкою з'явилася на публіці Головною метою цього саміту є створення платформи для діалогу щодо розвитку прав дітей в Україні. Коли молодь разом із представниками влади, суспільства та бізнесу шукають рішення та мобілізують партнерів, щоб створити краще, більш інклюзивне та стійке майбутнє для дітей України.

"Зовсім скоро буде представлено концепцію кампанії "Здорове харчування та розвиток здорових харчових звичок" і напередодні Нового року ми разом із ЮНІСЕФ почнемо реалізацію цієї кампанії і продовжуватимемо роботу в новому році", - зазначила Олена Зеленська.

Подивитися цю публікацію в Instagram

Публікація від ??? ??????? ?? ????? ?????

Нагадаємо, Олена Зеленська у костюмі-кімоно захопила вибором нового вбрання.