Олена Зеленська у піджаку в стилі мілітарі підкорила образом у дусі воєнного часу

Відколи наша країна бореться з російськими окупантами, змінився стиль усіх українців. Президент змінив піджак та сорочку на штани та футболку кольору хакі, а мільйони наших земляків стали обирати спортивні кросівки та джогери. Змінився й стиль першої леді України. Олена Зеленська останнім часом все частіше з'являється на публіці у вбранні у стилі мілітарі.

Олена Зеленська у піджаку в стилі мілітарі підкорила образом у дусі воєнного часу - today.ua

Днями дружина українського президента виступила в ефірі французької програми на телеканалі France5. За відео Олена Зеленська зв'язалася зі свого офісу, щоб ще раз подякувати Франції за теплий прийом українських біженців, а особливо онкохворих дітей. Також вона розповіла про синдром вижитого, який зараз відчувають багато українців, і докоряють себе за це.

Перед публікою дружина Володимира Зеленського постала в дуже симпатичному вбранні. Її вибір упав на тонкий подовжений піджак у стилі мілітарі з підплічниками, кишенями на грудях та масивними гудзиками. Щоб підкреслити талію Олена Зеленська одягла тонкий ремінець. Олена Зеленська у піджаку в стилі мілітарі підкорила образом у дусі воєнного часуОлена Зеленська у піджаку в стилі мілітарі підкорила образом у дусі воєнного часу З огляду на те, що перша леді сиділа за столом, невідомо, що вона одягла разом із жакетом. Однак, знаючи стиль дружини політика, це швидше за все вільні або звужені класичні штани зі стрілками.

Подивитися цю публікацію в Instagram

Публікація від Olena Zelenska (@olenazelenska_official)

Нагадаємо, Олена Зеленська у трендовому синьому костюмі та з низьким пучком – до мережі потрапили нові фото стильної першої леді України.