Олена Зеленська в трендовому осінньому костюмі підкорила красою на жіночому конгресі в Києві

Найкрасивіша і стильна перша леді України, на думку громадськості, Олена Зеленська продемонструвала черговий чарівний образ. На п'ятому Українському жіночому конгресі дружина президента з'явилася в найбільш трендовому осінньому костюмі.

Олена Зеленська в трендовому осінньому костюмі підкорила красою на жіночому конгресі в Києві - today.ua

Дружина українського глави держави піднялася на сцену заходу в приголомшливому костюмі кремового відтінку. Вона одягла широкі трендові штани, подовжений піджак, з кишені якого виднілася темно-синя хусточка, а також блузу. Образ вона завершила красивими туфлями на високих підборах, лаконічними стриманими аксесуарами, природнім макіяжем і елегантною зачіскою.

Варто відзначити, що світлі відтінки в одязі в осінньому і зимовому гардеробі стали все частіше переважати. Торік все почалося з білої взуття, що стало трендом осінньо-зимового сезону, а в цьому році мода на білий колір перекочувала на весь гардероб.

"Символічно, що мій виступ відбувся на цьому майданчику, де два роки тому пролунав заклик про приєднання України до "Партнерства Біарриц", - заявила Олена Зеленська. - Уже рік Україна є його учасницею, і сьогодні ми ділимося конкретними результатами нашої роботи в усіх п’яти сферах партнерства: розвиток безбар’єрного простору; навчання дітей принципів рівності жінок і чоловіків; запобігання насильству; зменшення розриву в оплаті праці жінок і чоловіків; створення більших можливостей для чоловіків піклуватися про дітей".

Подивитися цю публікацію в Instagram

Публікація від ??? ??????? ?? ????? ???????? (@uafirstlady)

Нагадаємо, Олена Зеленська з незвичайним декольте викликала фурор на публіці.