Олена Зеленська у трендових сережках та вбранні в українських мотивах зачарувала красою у Польщі

Перша леді України та перша леді Польщі у Варшаві відвідали кілька знакових місць, включаючи центр допомоги біженцям. Як завжди, Олена Зеленська не змогла залишитися непоміченою, обравши приголомшливе вбрання.

Олена Зеленська у трендових сережках та вбранні в українських мотивах зачарувала красою у Польщі - today.ua

Новий вихід Олени Зеленської у Польщі

Дружина українського президента одягла свій старий костюм від українського бренду, що складається зі спідниці-міді та цікавої щільної блузи з глибоким V-подібним декольте та чарівною вишивкою на рукавах. Під низ Олена Зеленська одягла чорну тонку водолазку, а талію підкреслила трендовим поясом з подвійними пряжками. Ну і, як завжди, в її образі були актуальні прикраси - комбіновані масивні сережки, що складаються із золотих та сріблястих ланок.

Олена Зеленська у трендових сережках та вбранні в українських мотивах зачарувала красою у ПольщіОлена Зеленська у трендових сережках та вбранні в українських мотивах зачарувала красою у Польщі

Разом із першою леді Польщі дружина Володимира Зеленського завітала до Музею Варшавського Повстання, куди привезла україномовний аудіогід.

 
 
 
 
 
Подивитися цю публікацію в Instagram
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Публікація від Olena Zelenska (@olenazelenska_official)

А також завітала в один із центрів допомоги українським біженцям у Варшаві від Карітасу. Загалом у Польщі від організації відкрито 32 таких центри.

Олена Зеленська у трендових сережках та вбранні в українських мотивах зачарувала красою у ПольщіОлена Зеленська у трендових сережках та вбранні в українських мотивах зачарувала красою у ПольщіОлена Зеленська у трендових сережках та вбранні в українських мотивах зачарувала красою у ПольщіОлена Зеленська у трендових сережках та вбранні в українських мотивах зачарувала красою у Польщі

"Допомога з орендою житла, гроші на харчування, психологічна підтримка, мовні курси, працевлаштування, всебічні заняття для дітей та дорослих, кімнати для дітей та дорослих – це далеко не все, що отримують українці у варшавському центрі допомоги мігрантам та біженцям від "Карітас Польща" ", - розповіла Олена Зеленська.

Нагадаємо, Олена Зеленська у монохромному вбранні кольору бордо зачарувала своїм зовнішнім виглядом на зустрічі з першою леді Польщі.