Олена Зеленська вибрала недоречний образ для концерту пам'яті жертв Голокосту

Олена Зеленська взяла участь в заходах, присвячених 80-м роковинам трагедії Бабиного Яру. Перша леді України супроводжувала свого чоловіка, президента Володимира Зеленського. У Мережі з'явилися перші фото, і вся увага була прикута до стильної дружині політика.

Олена Зеленська вибрала недоречний образ для концерту пам'яті жертв Голокосту - today.ua

В офіційному акаунті в Інстаграм український президент опублікував серію фотографій з заходу, на яких постав разом зі своєю коханою. Олена Зеленська виглядала чудово, однак деякі деталі її образу були зовсім недоречними.

"Трагедія Бабиного Яру торкнулася кожного. Кожного, хто вважає себе людиною. Адже те, що сталося тут, це злочин проти виду. Проти поняття "людина". Вічна пам'ять всім жертвам Бабиного Яру, Голокосту, Другої і, вірю, останньої світової війни!" - зазначив Володимир Зеленський в публікації.

На фото можна побачити, що для офіційного заходу дружина президента вибрала гарне темно-коричневе пальто, під яке одягла сукню в тон. Талію вона підкреслила тонким шкіряним ремінцем, взяла маленьку сумочку-багет і одягла туфлі на підборах. Однак багато хто вважав недоречним червоний манікюр Олени Зеленської, а також її укладку. Перша леді уклала волосся в пишну зачіску з голлівудськими локонами, які для такого серйозного заходу виглядали занадто святково. Також досить спірно виглядають масивні сережки у вухах дружини політика.

Нагадаємо, Олена Зеленська зробила зачіску з високим начосом і приміряла новий макіяж.