Еліксир для квітів і ополіскувач: чотири способи використовувати воду після варіння картоплі

Ні в якому разі не варто виливати воду, яка залишилася після варіння картоплі в шкірці. Досвідчені господині знають, що в ній зберігається величезна кількість корисних речовин, тому завжди знаходять для картопляного еліксиру гідне застосування.

Еліксир для квітів і ополіскувач: чотири способи використовувати воду після варіння картоплі - today.ua

Вода, в якій варилась картопля, містить багато поживних і мінеральних речовин, які необхідні для нормального росту і цвітіння кімнатних рослин. Великий вміст фосфору і кальцію перетворюють картопляну воду в добриво для квітів в горщиках. Головне, не додавайте сіль під час варіння картоплі в воду, і давайте рідині повністю охолонути перед поливом рослин.

Після того, як вся картопля буде витягнута з води, опустіть в каструлю столові прилади. Залиште на хвилин 15, а потім сполосніть і гарненько протріть серветкою з мікрофібри. Ложки, ножі і виделки засяють, як нові.

Картопляна вода - відмінний ополіскувач для волосся. Несолона вода, яка залишилася після варіння картоплі, повинна охолонути до теплого стану. Ополосніть отриманою рідиною пасма після миття і висушіть їх без використання фена. Еліксир для квітів і ополіскувач: чотири способи використовувати воду після варіння картоплі Перелийте картопляну воду з каструлі в чайник, в якому утворився накип. Поставте на плиту і дайте прокипіти хвилин 5. Вапняні нашарування разм'якнуть і їх легко можна буде видалити губкою для миття посуди.

Нагадаємо, раніше ми ділилися з вами секретами, які допоможуть зберегти картоплю до самої весни в умовах міських квартир. Запасіться яблуками і ялиновими гілками.