Еліна Світоліна показала, як проводить свій “медовий місяць“ після весілля

Еліна Світоліна активно готується до Олімпійських ігор в Токіо. Разом зі своїм новоспеченим чоловіком українська професійна тенісистка вже знаходиться в Японії, де візьме участь у змаганнях.

Еліна Світоліна показала, як проводить свій “медовий місяць“ після весілля - today.ua

16 липня відбулося весілля відомої спортсменки з України Еліни Світоліної і кращого французького тенісиста Гаеля Монфіса. Закохані закріпили союз на тлі Женевського озера в оточенні лише найближчих. 26-річна тенісистка відмовилася від класичного білого плаття, надівши елегантний комбінезон від відомого модного бренду, прикрашений фіолетовим фатіновим шлейфом. У Інстаграм зірка похвалилася фото і відео з торжества.

За традицією за весіллям йде медовий місяць, який, новоспечене подружжя, судячи з усього, вирішили відкласти, оскільки їх чекає Олімпіада.

В особистому акаунті в Інстаграм Еліна Світоліна опублікувала відео, зняте о 23:01, підписав його: "Наш медовий місяць". Тенісистка показала порожній спортзал, в якому займається тільки вона і Гаель з особистим тренером.

Також вона показала себе в ліфті готелю в олімпійському містечку, в якому зупинилися спортсмени, а також вітальну дошку з написом "Ласкаво просимо в Токіо, Україна" і зображенням українського прапора. Еліна Світоліна показала, як проводить свій “медовий місяць“ після весілля Олімпійські ігри в Токіо стартують через три дні і триватимуть в період з 23 липня по 8 серпня.

Нагадаємо, Еліна Світоліна засвітила тату в пікантному місці.