Єлизавета II в квітковому вбранні посадила новий вид троянд в пам'ять про покійного чоловіка

10 червня принцу Філіпу мало виповнитися 100 років. Герцог Единбурзький не дожив до свого дня народження два місяці, померши 9 квітня. Пам'ять чоловіка Її Величності вшанували виведенням нового виду квітки, яку королева Єлизавета II посадила на території Віндзорського замку.

Єлизавета II в квітковому вбранні посадила новий вид троянд в пам'ять про покійного чоловіка - today.ua

Квітку, яка отримала назву "Роза герцога Единбурзького", монарху вручили співробітники Королівського садівницького товариства. Президент організації зазначив, що троянда символізує всі ті чудові речі, які принц Філіп зробив за своє довге життя.

Розу в пам'ять про чоловіка Єлизавета II посадила під пильним наглядом журналістів. Перед камерами 95-річна королева з'явилася в чарівному блакитному платті в дрібний квітковий принт. Образ вона завершила білим кардиганом, темними колготками, улюбленими туфлями і ретро-окулярами. Єлизавета II в квітковому вбранні посадила новий вид троянд в пам'ять про покійного чоловіка Після посадки квітки в церкві Святого Георга в Віндзорському замку відбулася поминальна служба.

"Роза герцога Единбурзького" незабаром надійде у продаж, а всі виручені кошти будуть спрямовані в благодійний фонд "Жива спадщина", що допомагає дітям. Єлизавета II в квітковому вбранні посадила новий вид троянд в пам'ять про покійного чоловіка Принц Філіп пішов з життя 9 квітня 2021 року в віці 99 років. До цього він переніс операцію на серці, а також два тижні лікувався від інфекції. Причиною смерті стала старість, попри тривалу хворобу Його Високості. Герцог Единбурзький був поруч з королевою протягом 73 років і був її головною опорою і підтримкою.

Нагадаємо, принц Гаррі образив королеву Єлизавету II вибором імені для своєї дочки.