Ще не у формі: Катя Осадча показала невеликий животик в облягаючій сукні

Катя Осадча дуже швидко прийшла у форму після народження сина, попри те, що третю дитину вона народила напередодні свого 38-річчя. Тим часом до ідеалу ще далеко.

Ще не у формі: Катя Осадча показала невеликий животик в облягаючій сукні - today.ua

Успішна українська телезірка побувала на святкуванні дня народження бізнесмена Олександра Ярославського, де взяла інтерв'ю у відомих гостей. Для появи на публіці незмінна ведуча програми обрала розкішне вечірнє вбрання і, звичайно ж, не обійшлося без капелюшка.

Катя Осадча обрала елегантну чорну сукню без рукавів з ефектним розрізом до стегна, прикрашеним блискучою бахромою, і тонкою прикрасою на талії. Сукня підкреслила маленький животик матері трьох дітей, показуючи, що ніхто з нас не ідеальний.

Свій образ ведуча закінчила чорними туфлями-човниками, прибрала волосся в елегантну зачіску і прикрасила крихітним капелюшком, а також одягла масивні сережки. Ще не у формі: Катя Осадча показала невеликий животик в облягаючій сукні Катя Осадча досить швидко повернулася до роботи, буквально вже на другий тиждень вона приступила до зйомок. Поки її не було у програмі "Світське життя" з'явилися запрошені ведучі. У їхній ролі вже побували Слава Камінська, Джамала, Світлана Тарабарова, Jerry Heil, Меловін та інші. Ще не у формі: Катя Осадча показала невеликий животик в облягаючій сукні 19 грудня молодшому синові Каті Осадчої та Юрія Горбунова виповниться вже 4 місяці – як швидко летить час.

Нагадаємо, Катя Осадча вперше показала себе на повний зріст у бікіні після пологів: "Кілограми не йдуть самі".