Сергій Бабкін потребує повторної операції

Сергій Бабкін розповів, що через важкий випадок йому доведеться перенести не одну операцію, а дві. Більш того станеться це з різницею в кілька тижнів. Перше оперативне втручання, за словами співака, пройшло чудово, і він сподівається на позитивний результат в підсумку.

Сергій Бабкін потребує повторної операції - today.ua

Пройшовши першу процедуру з порятунку зору в Австрії, харківський музикант повідомив шанувальникам, як все пройшло, і розповів, як він шкодує, що люди з його проблемою не можуть отримати належного лікування в Україні.

«Операція пройшла Чудово !!! Навіть краще, ніж очікував сам лікар, доктор Анзарі!» - зазначив Сергій Бабкін.

Учасник групи «5'nizza» розповів, що речовина, яку лікарі запустили йому в вену, щоб побачити пошкоджені ділянки й видалити їх лазером, розроблені саме цим лікарем віденської клініки. І такою методикою тепер працюють у всьому світі, але не в Україні.

«Але у нас його НЕМАЄ! І Лазера такого немає !! І операцію таку провести в Україні неможливо! Що робити людям, у яких немає можливості поїхати на лікування? Сліпнути? - зазначає Сергій Бабкін. - Мені б дуже хотілося, щоб моя хвороба послужила поштовхом у вирішенні цього питання на державному рівні!»

Подивитися цю публікацію в Instagram

Публікація від Sergey Babkin.5nizza.Musician. (@babkin_official)

За словами зірки шоу «Голос країни», 5 лютого йому прооперували найскладніше око, а 18-19 лютого він повернеться в вену, щоб пройти операцію на друге око.

Нагадаємо, Сергій Бабкін показав, як виглядає після операції на очах.