“Якщо зі мною щось станеться“: Володимир Остапчук розповів про погрози від батька своєї першої дружини

Сімейна мелодрама все ніяк не закінчується у родині відомого шоумена. Після того, як колишня дружина Володимира Остапчука дала інтерв'ю, в якому назвала його психічно хворим і образила нинішню дружину, артист не витримав. Він розповів про те, як Олена Войченко намагалася накласти на себе руки, що на неї в США порушено справу за крадіжку в магазині, через що їй 10 років не давали візу до штатів, і що її брат – карний злочинець. Після цього успішний ведучий став отримувати прямі погрози від батька своєї колишньої дружини.

“Якщо зі мною щось станеться“: Володимир Остапчук розповів про погрози від батька своєї першої дружини - today.ua

В особистому обліковому записі в Інстаграм-сторіз Володимир Остапчук опублікував скріншот листування, показавши, що йому написав Сергій Войченко – батько Олени Войченко. У листі чоловік відкрито загрожує артисту, наголошуючи на тому, щоб той прощався зі своєю кар'єрою.

"Батько Олени Войченко, Сергій Войченко. Вже пустився в конкретні погрози проти мене. Погрожує мені розправою. Ці бандити безкарно вже багато років залякують людей. Я не боюся цих ублюдків. Але якщо зі мною щось трапиться – це справа рук Сергія Войченка чи його сина Романа, якого, за словами місцевих жителів, випустили на волю у день народження Сергія Войченка 3.04.22. Клопотання до прокуратури подано", - зазначив Володимир Остапчук.

“Якщо зі мною щось станеться“: Володимир Остапчук розповів про погрози від батька своєї першої дружини Однак сам же шоумен не раз зазначав, що в органах його колишнього свекра все схоплено, і будь-яка справа проти нього швиденько заминається. “Якщо зі мною щось станеться“: Володимир Остапчук розповів про погрози від батька своєї першої дружини Також ведучий показав, як його колишня дружина ігнорує його дзвінки і не дає спілкуватися з дітьми, а потім звинувачує в тому, що йому начхати на сина та дочку, і що він не горить бажанням спілкуватися з ними.

"Ви мені пишете - як можна не спілкуватися з дітьми. Ось чому... - зазначив Володимир Остапчук. - Все, чого я хочу: бути зі своїми дітьми, щоб моя родина була в безпеці, бо навіть під час війни бандити спокійно гуляють на волі і загрожують мені.

“Якщо зі мною щось станеться“: Володимир Остапчук розповів про погрози від батька своєї першої дружини Нагадаємо, Володимир Остапчук показав свій новий особняк під Києвом – скромно, але зі смаком.