Григорій Решетник та його дружина Христина - батьки трьох синів. Зовсім недавно багатодітна матуся зізналася, що мріє про дівчинку, і вони з чоловіком планують ще одну дитину.
![“Це дівчинка“: дружина Григорія Решетника похвалилася фото з вечірки з нагоди майбутнього народження дитини “Це дівчинка“: дружина Григорія Решетника похвалилася фото з вечірки з нагоди майбутнього народження дитини - today.ua](https://today.ua/wp-content/uploads/2021/10/kristina_reshetnik-242986993_1059131451523003_9144868162211617755_n-768x564.jpg)
В особистому акаунті в Інстаграм Христина Решетник заінтригувала своїх шанувальників несподіваною публікацією. Красуня опублікувала серію фотографій, поставши в кадрі в білій плісированій спідниці і рожевій футболці-поло. В руках вона тримає табличку з написом "Це дівчинка!"
"Сюрприз", - інтригуюче підписала публікацію дружина Григорія Решетника.
Подивитися цю публікацію в InstagramПопулярні зараз
Трамп назвав Зеленському причини, через які Путін розпочав війну з Україною
Одна з країн Європи різко скоротить соціальну допомогу українським біженцям
Екс-держсекретар США озвучив “мирний план“ Трампа у разі перемоги на виборах
Бухгалтерська помилка: Пентагон знайшов додаткові 2 млрд доларів для України
Шанувальники тут же почали вітати батьків з майбутнім поповненням, але виявилося, що Христина побувала на бебі-шауері своєї подруги, про що розповіла в наступному пості.
"Так лаааадно ????? Ви реально не зупинилися ???", "Якщо це те, про що всі подумали - я в захваті", "Та ну, жарт 100%", "Бачу, лелека на Мальдівах до вас не дарма прилітала!", "Вас вітати?" - цікавляться прихильники.
Але ні, хоч пара і планує ще одного малюка, все ж цей пост був присвячений інший винуватиці торжества.
Подивитися цю публікацію в InstagramПідпишіться на Today.ua, щоб бути в курсі останніх новин:"Дуже дякуємо вам усім за привітання і добрі слова, нас з Гришею дійсно не зупинити. Але поки ми радіємо щастю нашої прекрасної хресної. Ми з подругами організували сюрприз перед пологами! І тепер всі чекаємо неї - маленьку чарівну дівчинку. І після вчорашнього я зрозуміла дві речі: у мене практично немає рожевого одягу, і мені дуже подобається рожевий", - зазначила в публікації дружина Григорія Решетника.
Нагадаємо, ведучий "Холостячки" Григорій Решетник показав, як відзначив своє 38-річчя з родиною.