“Це може мене висмоктати“: Оля Полякова зізналася, чому лікується у психотерапевта

Оля Полякова ніколи не приховувала нічого зі свого життя. Вона спокійно може розповісти про проблеми у стосунках із чоловіком, про стосунки з дочками та навіть проблеми зі здоров'ям – і фізичним, і ментальним. Артистка зізналася, що лікується у досвідченого психотерапевта зі Швейцарії.

“Це може мене висмоктати“: Оля Полякова зізналася, чому лікується у психотерапевта - today.ua

В інтерв'ю Каті Осадчій для програми "Світське життя" успішна українська співачка поділилася наболілим. Суперблондинка зізналася, що має деякі проблеми, які вона намагається вирішити на сеансах психотерапії. За годину спілкування з лікарем Оля Полякова викладає 100 євро (3000 гривень). Розцінки, в принципі, ні чим не відрізняються від київських.

Успішна виконавиця наголосила, що вона завжди як муха в окропі. І якщо раніше це ніяк на ній не позначалося, то з віком це може її доконати. Саме тому вона почала шукати проблему та її вирішення.

"Мені люди кажуть: "Звідки стільки енергії? Все встигаєш – і це, і те, і на концерти їздиш, і хліб печеш, і спортом займаєшся, і дітьми займаєшся". Мені завжди здавалося, що я дуже така енергійна. А потім я зрозуміла, що це просто почуття тривоги, яке мене підштовхує вистрибувати з трусів, і все це робити, – зізналася Оля Полякова. – І коли я була трохи молодшою, то не звертала на це уваги, а коли я подорослішала – зрозуміла, що це може мене висмоктати”.

Впоратися з тривожними думками зірці допомагає фахівець.

Нагадаємо, старшу доньку Олі Полякової терміново прооперували. Артистка розповіла, що сталося із її дитиною.