На рибалці: Євген Комаровський показав, як відсвяткував день народження

Відомий в Україні лікар-педіатр і телеведучий Доктор Комаровський розповів співвітчизника, як він зазначає свій 61-ий День народження. Привітати іменинника приїхали найближчі друзі.

На рибалці: Євген Комаровський показав, як відсвяткував день народження - today.ua

Лікар, який вже багато років розповідає українцям, як правильно захищати здоров'я і лікувати від недуг маленьких дітей. У п'ятницю, 15 жовтня 2021 року педіатр Євген Комаровський відзначає своє свято, відомому педіатра виповнився 61 рік.

"З Днем народження мене! Дуже хочу мати сили і можливість зустрічати цей день так, як сьогодні - на рибалці, з друзями, і все таке чисте, світло-мокре після вчорашнього дощу! Але ось саме зараз яскраве і ще тепле осіннє сонце, і жовто-золотий клен, і червона калина, і над головою летять журавлі, і мораторій на погані новини. і вдома чекають. і ти їм зовсім не набрид ... і багато людей, які взагалі-то зовсім не погано до мене ставляться, і готові терпіти, і кажуть добрі слова. Спасибі! " - написав Доктор Комаровський на своїй сторінці в Інстаграм.

На рибалці: Євген Комаровський показав, як відсвяткував день народження Свій пост, яким він привітав з Днем народження сам себе, Євген Олегович супроводжував фото з риболовлі.

Нагадаємо, Доктор Комаровський розповів, як пережив клінічну смерть. Реаніматологи насилу врятували свого знаменитого колеги життя.