“Їздить зі мною, захищає“: Наталя Могилевська розповіла про коханого чоловіка, який з'явився у її житті

Після розлучення з другим чоловіком, бізнесменом Єгором Доліним, українська співачка Наталя Могилевська приховує своє особисте життя. Цілком ймовірно, що з 2011 року вона мала безліч романів, але жоден з них не призвів до весілля. І ось зараз виконавиця зізналася, що у її житті з'явився чоловік, з яким вона зараз переживає війну.

“Їздить зі мною, захищає“: Наталя Могилевська розповіла про коханого чоловіка, який з'явився у її житті - today.ua

Попри те, що, на думку зірки, під час війни всі історії кохання – не вчасні, вона трохи пролила світло на свого кавалера. Вона не стала вдаватися до подробиць і говорити, хто він такий, але його особисті якості свідчать про те, що він порядна і любляча людина.

"Ми були разом увесь цей час. Він їздить зі мною містами, захищає мене, адже ми буваємо навіть там, де "зникли" військові частини – вони знаходяться під землею, а для ворога їх просто не існує. Вчора були у Запоріжжі, поблизу якого перебувають російські війська, тобто він їздить зі мною і захищає від усього.Мені з ним, як у пісні – і смерть не страшна. Але я вважаю, що під час війни всі історії кохання – не вчасні. І нашу історію ми розповімо пізніше. Проте я дуже вдячна йому за те, що він був зі мною", - розповіла Наталя Могилевська.

Подивитися цю публікацію в Instagram

Публікація від Наталія Могилевська (@nataliya_mogilevskaya)

Нагадаємо, Надя Дорофєєва зізналася у коханні своєму відомому колезі.