Фаворит “Холостячки“ Олексій Тригубенко похвалився своїм новим розкішним авто

У фіналі першого сезону романтичного шоу "Холостячка", в якому головною героїнею була актриса Ксенія Мішина, у фіналі опинилися двоє чоловіків – комік Олександр Еллерт та бізнесмен Олексій Тригубенко. На жаль, останньому не судилося почути заповітне "так", що засмутило величезну кількість фанаток.

Фаворит “Холостячки“ Олексій Тригубенко похвалився своїм новим розкішним авто - today.ua

Зараз Олексій Тригубенко отримує масу повідомлень і слів підтримки від дівчат з різних куточків України, і знайти собі партію йому буде не важко. Фіналіст першої "Холостячки", який нещодавно розповів, як зараз ставляться до головної героїні реаліті Ксенії Мішиної, поділився з підписниками в особистому акаунті в Інстаграм важливими новинами - він придбав авто з США.

"Мала готова! Мріяв з універу про цю машину! Хотів саме в білому кольорі і дводверну", - зазначив Олексій Тригубенко.

У кадрі бізнесмен постав одягнений у штани пісочного кольору, світлий джемпер, з-під якого виглядає біла футболка, і масивні кросівки біля розкішної білої Ауді.

Приводив свою красуню у потрібний вигляд фіналіст "Холостячки" пів року, проте результатом задоволений на сто відсотків. Обійшлася машина Олексію Тригубенку не дешево: за доставку, митницю, страховку, ремонт та сертифікацію бізнесмен виклав 29 028 доларів або майже 800 тисяч гривень.

Нагадаємо, у результаті після проєкту Ксенія Мішина розійшлася з Олександром Еллертом – переможцем реаліті. Пара не стала називати причину, а в недавньому інтерв'ю актриса натякнула, через що закінчився їх бурхливий роман.