Фаворит “Танці з зірками“ не зміг виступити на шоу через серйозну хворобу

У неділю, 24 жовтня, відбувся 8 випуск шоу "Танці з зірками". Стало відомо, хто покинув паркет, а також, чому фаворит танцювального проєкту, співак Дмитро Каднай, не зміг виступити в прямому ефірі.

Фаворит “Танці з зірками“ не зміг виступити на шоу через серйозну хворобу - today.ua

Стало відомо, що соліст групи KADNAY захворів на коронавірус і пропустив 8 ефір. На щастя, Дмитро Каднай і його партнерка Аліна Лі отримали імунітет, і порадують глядачів своїм виступом вже на наступному тижні, якщо тест на коронавірус дасть негативний результат.

Варто відзначити, що саме їх пара з самого початку проєкту є фаворитами. Діма і Аліна тримають планку і завжди опиняються в трійці лідерів. Шанувальники дуже засмутилися, що не змогли побачити підготовлений танець музиканта.

"Сподіваюся до наступної неділі на паркеті. Прошу вибачення у всіх, хто хотів побачити наш танець і підтримує нашу пару. Ми ще станцюємо. Спасибі всім. Бережіть себе", - зазначив Дмитро Каднай.

Подивитися цю публікацію в Instagram

Публікація від KADNAY (@kadnay)

Але повернемося до подій 8 випуску. У цьому ефірі в зоні ризику опинилися дві пари Євгенія Власова і Макс Леонов, а також Артур Логай і Анна Кареліна. Їм довелося боротися за життя, виконавши танець пасодобль. В ході голосування журі проєкт, на жаль, покинула Євгенія Власова.

Нагадаємо, партнер Євгенії Власової по "Танцях з зірками" потрапив в ДТП.