Фаворитка “Холостяк“ Юлія Бельченко досі носить подарунок Михайла Заливако

11 сезон романтичного проєкту "Холостяк" був дуже емоційним. Вся країна спостерігала за поверненням Юлії Бельченко на прізвисько "Зайка" на реаліті. Багато хто вірив, що дівчина отримала другий шанс неспроста і зможе виграти шоу. Але Михайло Заливако не повірив в її почуття, пішов покликом серця і обрав Ганну Богдан.

Фаворитка “Холостяк“ Юлія Бельченко досі носить подарунок Михайла Заливако - today.ua

Після проєкту у Юлії залишилася не тільки душевна рана, а й подарунки, подаровані "Холостяком". Збираючись на одне з громадських заходів, фаворитка шоу якраз таки і одягла презент бізнесмена.

Юлія Бельченко відвідала церемонію нагородження премії "ТОП 100 українських жінок" за версією журналу TOP.UA Magazine, де завоювала свою заслужену статуетку. Готуючись до важливого вечора ексучасниця "Холостяк-11" показала свій образ. Дівчина одягла довгу чорну сукню-комбінацію на тонких бретельках. Наряд вигідно підкреслив струнку фігуру Юлі. Також вона обрала елегантні туфельки, які їй подарував Михайло Залівако на проєкті. Фаворитка “Холостяк“ Юлія Бельченко досі носить подарунок Михайла Заливако

"Туфельки з першого побачення на проєкті, ось і знадобилися на захід. Як вам мій образ? - поцікавилася у підписників фаворитка шоу. - Спасибі всім за привітання, люблю, цілую і обіймаю".

Образ красуня завершила невеликою сумочкою і чокером. Стилісти в салоні накрутили їй волосся в елегантні хвилі, а в макіяжі зробили акцент на очах, а також нафарбували губи червоною помадою. Фаворитка “Холостяк“ Юлія Бельченко досі носить подарунок Михайла Заливако Фанати прийшли в захват, засипавши ексучасницю "Холостяка-11" компліментами:

"Вітаю, ти крута. Це дійсно заслужена перемога", "Ви - нереальна", "Зайка, ти гідна цього", "Красуня, найкраща", "Ти молодець! Я так за тебе рада, як ніби це була я", "Ааа, як же круто!"

Нагадаємо, "Холостяк" Михайло Заливако публічно зізнався, за що любить свою обраницю Ганну Богдан.