Фаворитка “Холостяк“ Юлія Бельченко ледь не наклала на себе руки

Фаворитка "Холостяк" Юлія Бельченко, яку полюбили глядачі з першого ж епізоду, зіткнулася з серйозними випробуваннями на романтичному проєкті. Через цькування дівчаток і звинувачень в ескорті дівчина ледь не наклала на себе руки.

Фаворитка “Холостяк“ Юлія Бельченко ледь не наклала на себе руки - today.ua

Через кілька місяців після закінчення шоу "Зайка" вирішила розповісти про своє перебування на шоу. В інтерв'ю Ганні Олицькій для програми "Без комплексів" фаворитка "Холостяк-11" розповіла, що відчувала сильний психологічний стрес, який вплинув на її здоров'я.

У дівчини почався гормональний збій після того, як її назвали ескортницею, а Михайло Заливако попрощався з нею після 9-го епізоду. На тлі стресу почалися проблеми зі здоров'ям, які спричинили проблеми зі шкірою. Юлія Бельченко страждала від висипань акне. Фаворитка “Холостяк“ Юлія Бельченко ледь не наклала на себе руки

"Я не знаю, як хтось інший на моєму місці витримав би це, і не двинувся при цьому. Він (Михайло Заливако) дуже вчасно тоді мене вигнав на 9-му епізоді, тому що я вже була на межі ... або самогубства, або щось з собою зробити ... просто якось самоліквідуватися чи шось таке, і піти від цього. Моя енергія була на мінус 100, і мені здається, що якби я ще один день провела в цих умовах, то я б з глузду з'їхала. Я не знаю, що було б за цією гранню", - зізналася Юлія Бельченко.


Нагадаємо, переможниця "Холостяк" Ганна Богдан розкрила секрет, як утримати чоловіка: "Кожна повинна ...".