Фаворитка “Холостяк“ Юлія Бельченко розкрила подробиці свого особистого життя

Минуло три місяці з того дня, як "Холостяк" Михайло Заливако розбив серце Юлії Бельченко і віддав перевагу іншій дівчині. Фаворитка проєкту дуже довго не могла прийти в себе, зізнавшись, що почуття до бізнесмена так нікуди і не поділися. Однак в її особистому житті намітилися великі зміни.

Фаворитка “Холостяк“ Юлія Бельченко розкрила подробиці свого особистого життя - today.ua

Юлія Бельченко, що отримала прізвисько "Зайка", підкорила телеглядачів з першої своєї появи на проєкті. Попри те, що вона не виграла і не стала обраницею "Холостяка", її популярність помітно зросла. На сьогоднішній час на її Інстаграм підписано понад 206 тисяч шанувальників, які переживають за її особисте життя.

На щастя дівчині є чим порадувати фанатів. У Інстаграм-сторіз учасниця "Холостяк-11" повідомила, що зустріла хлопця і тепер її чекає романтичне побачення. Фаворитка “Холостяк“ Юлія Бельченко розкрила подробиці свого особистого життя

"Були ми в "Ocean Plaza"... Хлопці, сталося неймовірне! Я вперше за три місяці познайомилася з чуваком, та-та-тааа! Вгадайте, хто в неділю йде на свіданку", - поділилася новинами Юлія Бельченко.

Нагадаємо, переможниця "Холостяк" Анна Богдан розкрила секрет свого схуднення на 16 кілограмів.