Фаворитка “Холостяк“ Юлія Бельченко розповіла, скільки заробляє після проєкту

Юлія Бельченко більш відома за прізвиськом "Зайка" підкорила глядачів 11 сезону реаліті-шоу "Холостяк". Молода дівчина була фавориткою проєкту до самого кінця і її повернення в фіналі лише підкріпили надії публіки, що Михайло Заливако обере саме її. Але дива не сталося, і виграла інша.

Фаворитка “Холостяк“ Юлія Бельченко розповіла, скільки заробляє після проєкту - today.ua

Пішовши з проєкту вдруге, Юлії Бельченко довелося зализувати раді і звикати до того, що бізнесмен не відповів на її почуття. Дівчина активно веде блог в Інстаграм, знімається у фотосесіях і займається рекламою. Також вона на постійній основі працює SMM-фахівцем.

"Зайка" зізналася, скільки можна заробляти по її професії, яка на сьогоднішній час дуже затребувана. За словами ексучасниці "Холостяк-11", новачок може заробляти від 8 до 15 тисяч гривень в залежності від кількості роботи і навичок. А ось досвідчені SMM-спеціалісти, до яких якраз таки відноситься Юлія Бельченко, можуть отримувати близько 30 тисяч гривень.

Дівчина також підкреслила, що на її професії можна працювати з дому, що досить актуально в нашому світі, що живе в період пандемії.

"SMM-спеціалісти можуть працювати з дому. Не хочете працювати в офісі - можна знайти роботу на віддаленні, погодьтеся, це дуже актуально за останні 2 роки. І ви зможете працювати, подорожуючи по світу", - зазначила "Зайка".

Дівчина зізналася, що завдяки своїй професії домоглася всього, чого хотіла. Вона починала з малого, а за рекомендаціями набрала більше клієнтів.

Подивитися цю публікацію в Instagram

Публікація від Юлія Бельченко | Холостяк 11 (@julz_seven)

"Коли я починала працювати віддалено, я мріяла подорожувати, зробити ремонт в квартирі і купити новий айфон. Я домоглася цих цілей і вже поставила нові", - підкреслила ексучасниця шоу "Холостяк-11".

Нагадаємо, стартували зйомки другого сезону "Холостячка". Головна героїня Злата Огневич поділилася враженнями від першої зустрічі з претендентами на її серце.