Фаворитка “Холостяк“ Юлія Бельченко стала схожою на Ганну Богдан після кардинальної зміни зачіски

Фаворитка "Холостяк" Юлія Бельченко стала народною улюбленицею після участі в 11 сезоні романтичного проєкту. Несподівано повернувшись до фіналу, вибір Михайла Заливако стояв між нею і Ганною Богдан. На жаль численних фанатів, та й самої "Зайки", вона так і не потрапила в казку, про яку мріяла.

Фаворитка “Холостяк“ Юлія Бельченко стала схожою на Ганну Богдан після кардинальної зміни зачіски - today.ua

У недавньому інтерв'ю SSM-фахівець зізналася, що збиралася вийти заміж за "Холостяка", і що їй потрібен час, щоб прийти в себе після проєкту. До несподіванки шанувальників Юлія Бельченко, що заслужила прізвисько "Зайка" після першого епізоду, вирішила кардинально змінити зачіску. Дівчина скористалася плойкою і накрутила дрібні кучерики, тим самим ставши схожою на свою головну конкурентку за реаліті Ганну Богдан.

"Перший раз бачу себе з такими кучерями. Як вам таке перетворення?", - поцікавилася у підписників блогерша.

Подивитися цю публікацію в Instagram

Публікація від Юлія Бельченко | Холостяк 11 (@julz_seven)

Численні фоловери прийшли до висновку, що Юлії дуже личить така зачіска, і що Михайло Заливако точно прийшов би в захват. Фаворитка “Холостяк“ Юлія Бельченко стала схожою на Ганну Богдан після кардинальної зміни зачіски

"Міша б випав, ех Мішаня", "Вам йде", "Тобі все личить, дуже красива", "Красуня", "Дуже кльова", "Смішнюча", "Красиво, спочатку тебе не впізнала", "Класс", - пишуть фанати.

Нагадаємо, фаворитка "Холостяк" Юлія Бельченко ледь не наклала на себе руки під час зйомок романтичної проекту.