Федишин, Кошовий, Білик та інші українські зірки показали своїх дітей-першокласників

1 вересня став важливим днем для багатьох українських сімей і зірок шоу-бізнесу. Артисти збирали своїх спадкоємців, обирали одяг, закуповували квіти та підтримували їх на лінійці. А ось деякі знаменитості відвели своїх чад в школу вперше і показали своїх чарівних першокласників фанатам.

Федишин, Кошовий, Білик та інші українські зірки показали своїх дітей-першокласників - today.ua

Ірина Білик похвалилася своїм підрослим сином, який пішов в перший клас. 6-річний Табриз народився в шлюбі з російським режисером і фотографом Асланом Ахмадовим. На жаль, в цьому році черговий шлюб української співачки розпався.

Свого сина Нестора, одягненого в стильний костюм з шортами, показала Ольга Цибульська, зазначивши: "Тільки вчора принесли малюка на руках додому з пологового, а сьогодні чіпляємо метелика на твою святкову сорочку". Федишин, Кошовий, Білик та інші українські зірки показали своїх дітей-першокласниківФедишин, Кошовий, Білик та інші українські зірки показали своїх дітей-першокласників У перший клас цього року свою молодшу дочку відвів Євген Кошовий. Серафима виявилася найвищою дівчинкою серед однокласників. Разом з нею в одному класі навчатиметься дочка гумориста Юрія Ткача. Дівчата йшли на лінійці разом і напевно навіть сядуть за однією партою.

Подивитися цю публікацію в Instagram

Публікація від Ксенія Кошова (@yalta_k)

Подивитися цю публікацію в Instagram

Публікація від Юріі̆ Ткач ?? (@yuriy_tkach)

Красуня Ірина Федишин відправила молодшого сина в перший клас. Хлопчик виглядав відмінно в вишиванці, а його зіркова матуся наділа яскравий святковий жовтий костюм.

Подивитися цю публікацію в Instagram

Публікація від Ірина Федишин ?Iryna Fedyshyn (@irynafedyshyn)

"Сьогодні Олежик пішов в перший клас. Бажаю, щоб цей навчальний рік пройшов в школі, а не вдома", - зазначила артистка.

Нагадаємо, Настя Каменських в костюмі старшокласниці викликала фурор серед фанатів.